beats by dre cheap

SEFER HALILOVIC

U optužnici se navodi da je Sefer Halilovic od 25. maja 1992. do pocetka jula 1992. bio na dužnosti komandanta Štaba Teritorijalne odbrane (TO) RBiH. Ta je funkcija znacila da je on bio i clan Ratnog predsjedništva. Nakon jula 1992., obavljao je dužnost nacelnika Generalštaba Armije RBiH-a (ABiH). Dana 18. augusta 1992., Predsjedništvo je oformilo pet korpusa ABiH-a, sa Seferom Halilovicem kao nacelnikom Štaba Vrhovne komande / nacelnikom Glavnog štaba. Od 18. jula 1993. do novembra 1993. godine Sefer Halilovic je bio i zamjenik komandanta Štaba Vrhovne komande ABiH-a i nacelnik Štaba Vrhovne komande. Tereti se za kršenja zakona i obicaja ratovanja. Dobrovoljno se predao 25. septembra 2001. Privremeno je pušten na slobodu 14. decembra 2001 na kraju je dokazano da SEFER HALILOVIC njie kriv.

Ljudi sa PRVE LINIJE
http://prvalinija.blogger.ba
03/01/2007 23:59